Poznaj naszą firmę

EM-Decor - solidny partner w biznesie

Najwyższa jakość

Lata doświadczenia
Szeroka oferta

Obszar naszej działalności obejmuje szeroki zakres prac, głównie prace remontowo – wykończeniowe wewnątrz oraz zewnątrz budynków. To właśnie realizując prace na zlecenie firm zdobywamy większość doświadczeń - poznajemy nowe technologie i materiały, stale nawiązujemy nowe kontakty i dążymy do doskonałości wykonania prac.

Elastyczność naszej firmy czyni z nas idealnego partnera do współpracy. Prowadzone prace realizowane są fachowo, zgodnie z obowiązującymi normami, z zachowaniem niezbędnej staranności. Gwarantujemy solidność, terminowość wykonania oraz dogodne warunki cenowe.

W swoim dorobku mamy przyjemność pochwalić się naprawdę różnymi realizacjami na terenie całego kraju. Zapraszamy do galerii, by zobaczyć niektóre z nich. Zaufało nam wielu Inwestorów, możesz zaufać także i Ty.

Realizacje EM-Decor

Elastyczne podejście - nieskończone możliwości!

Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność w zakresie obróbki strumieniowo – ścierninowej. Posiadamy sprzęt oraz wiedzę pozwalającą nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Mamy możliwość piaskowania na sucho jak i na mokro. Piaskujemy zbiorniki betonowe, odstojniki, słupy podpory mostów, wiadukty. Za pomocą piaskowania możemy usunąć warstwę np. izolacyjną, jak i odpowiednio uszorstkowić beton w celu naniesienia nowych powłok.

Zakres oferowanych przez nas prac jest praktycznie nieograniczony. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy potencjałem technicznym do wykonania jakiegoś zadania, korzystamy z doświadczeń innych, pozyskując ich jako podwykonawców.

Referencje EM-Decor

Zaufaj doświadczeniu! Postaw na EM-Decor
i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

An address must be specified for a map to be embedded